מזרון ללול - צפו בקטלוג מזרני לול ועריסה - בייבי בון
דף הבית   |   תקנון אתר    |    חבילת לידה בסיסית   |   יצירת קשר התחבר  |  משתמש חדש    |    אורח/ת   |    הזמנות שלי
 
0  

מזרני לול ועריסה

ראשי >ריהוט לתינוקות>מזרני לול ועריסה
מזרון ללול
לול התינוק, הוא בעל שימושים רבים עבור הורים לפעוטות. הוא משמש כמקום בטוח למשחק וחקירה של הסביבה, וכן משמש כמקום נח ונעים גם לשינה, בעיקר בשעות היום. כיוון שתינוקות ופעוטות עשויים לבלות מספר רב של שעות מהיממה בשהייה בלול חשוב להוסיף לו מצע, רך, נח ובטיחותי. על מה חשוב לשים דגש בעת בחירת מזרון ללול.
דגשים לבחירת מזרון ללול
התאמת גודל המזרון לדפנות הלול- דגש זה הוא חשוב מאין כמותו, שכן מטרתו היא בטיחות בדרגה הראשונה, התאמת המזרון לדפנות הלול סוגרת למעשה פתחים קטנים, בהם עלול התינוק להיכנס, ושומרת עליו מפני מצב בו הוא עשוי להיות על משטח קשיח יחסית, שעלול להפוך את השהייה ללא נוחה.
מזרון נושם- מזרון ללול מחולק לשני צדדים. צדו האחד מורכב מבד שמשונית קשיח, המותאם לספיחה של נוזלים ואילו צדו האחר רק יותר, ומורכב מבד נושם, אשר מטרתו לנדף זיעה, ולאפשר מעבר של אוויר. כידוע, הלול מהווה מצע נוסף לשנת התינוק, והדגשים לבחירת מזרון למיטת תינוק זהים גם במקרה זה. הקפידו לבחור מזרון, אשר מאפשר גם מעבר של אוויר ונידוף זיעה, וגם אפשרות לספיחת נוזלים.
ניתן לכיבוס- על מנת לשמור על רמת היגיינה גבוהה, חשוב לוודא, שהמזרון ללול ניתן לכיבוס. על מנת לוודא זאת, יש להעדיף מזרון, אשר מגיע עם ריץ' רץ' מובנה, אשר מאפשר הסרה נוחה של השכבה החיצונית והחזרתה בקלות. חשוב להקפיד לאוורר את המזרון מעת לעת בקרבת השמש.
תו תקן- חשוב לבחור מזרון, אשר מופיע עליו תו התקן הישראלי, שמבטיח, שמדובר במזרון, שאינו דליק, ואינו מורכב מחומרים רעילים, אשר עלולים לפגוע בתינוק ובמערכת הנשימה שלו.   תו התקן הישראלי מהווה גושפנקא לבטיחות ואיכות. התעקשו לרכוש מזרנים מאושרים על ידי מכון התקנים.
בייבי בון, חנות למוצרי תינוקות בראשון לציון, שיווק והפצה של אביזרים לתינוקות ופעוטות, הכוללים מיטות, מזרונים, עגלות, מנשאים, כסאות, צעצועים ועוד, אנו מזמינים אתכם לבקר אותנו באתר הבית ולהתרשם מהמבחר הקיים, כמו כן, אנו מזמינים אתכם להתייעץ עמנו בטלפון שמספרו- 03-5408941
 
יש לך שאלה? בוא נשוחח ב-WhatsApp