כסא בטיחות לרכב - צפו בקטלוג כסאות בטיחות לרכב - בייבי בון
דף הבית   |   תקנון אתר    |    חבילת לידה בסיסית   |   יצירת קשר התחבר  |  משתמש חדש    |    אורח/ת   |    הזמנות שלי
 
0  

כסאות בטיחות

מציג
איך בוחרים כסא בטיחות לרכב?
כסא בטיחות לרכב, הוא אביזר חובה, הנדרש מהורים לתינוקות ופעוטות, והוא עתיד ללוות את המשפחה בשנים הראשונות לחיי ילדם. רוב כיסאות הבטיחות מגיעים עם אחריות ל10 שנים, וניתנים להתקנה עם ונגד כיוון הנסיעה. כמו כן  מבחר הדגמים הרחב, התוצאות השונות בין מבחני הריסוק, ואמצעי המיגון, שפעמים רבות אינם חופפים את המותגים השונים, מביאים לבלבול בקרב ההורים, המצפים לילד חדש, או מבקשים לעבור מסל קל לכסא בטיחות. איך בוחרים כסא לבטיחות לרכב? המלצות ודגשים.
פרמטרים לבחירת כסא בטיחות לתינוק:
גיל ומשקל התינוק- השוק רווי במגוון רחב של כיסאות בטיחות, אך לא כול מתאימים מגיל לידה. ישנם כיסאות, המתאימים מ9 ק"ג וישנם כיסאות של יותר, על כל פנים, ברכישת כסא מגיל לידה, נדרש להרכיב מתאם, אשר שומר על התנוחה הבטיחותית של התינוק.
כיסא משולב- אחד הטרנדים הבולטים של השנים האחרונות מטעם יצרניות כיסאות התינוקות היא להציע כיסאות, אשר "גדלים עם התינוק". כיסא, שאשר ישמש אותו מגיל לידה, ועד גיל 8 שנים, כבוסטר. במקרים רבים, מדובר על כיסאות מוצלחים במיוחד, אשר מהווים אופציה לחיסכון כלכלי, ולרציפות, יחד עם זאת, לכל בכל מקרה, הם מתאימים, ונדרש לוודא, שאכן הם מספקים את מירב ההגנה בכל מצב.
מבחני בטיחות- מבחני בטיחות הם האמצעי המרכזי והיחיד, שאשר דרכן ניתן לקבל מידע לגבי טיב הכיסא. קיימים מבחני בטיחות אמריקאים ואירופאיים, העדיפו כסאות מובילים בשתי הגרסאות.
גודל הרכב- פרמטר חשוב, שיש להתחשב בו הוא גודל המרכב בו יוצב הכיסא. ברכבים קטנים, ישנם כסאות רחבים במיוחד, שעלולים לאכלס שטח השווה בגודלו לשני מושבים. התייעצו עם איש מקצוע לגבי התאמת הכיסא לסוג הרכב.
התקנת הכיסא- מסקר שנערך בשנתיים האחרונות, נמצא כי 75% מכלל המשתמשים, אינם יודעים, כיצד לעגן ולאבטח את הכיסא. כיום ניתן לרכוש כיסאות, אשר ניתנים להתקנה קלה באמצעות החגורה או אמצעי האיזופיקס, וליהנות מרמת בטיחות גבוהה.
בייבי בון, חנות למוצרי תינוקות בראשון לציון, משווקים את כל הנדרש לתינוקות בשנת חייהם הראשונה ובכלל, החל מחבילות לידה וכלה בציוד בטיחות לפרטים ויצירת קשר: טלפון- 03-5408941
 
1 2 הבא >
1 2 הבא >
יש לך שאלה? בוא נשוחח ב-WhatsApp